Miasto i Gmina Końskie

Kluby Radnych

KLUBY RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W KOŃSKICH W KADENCJI 2018-2023:

 

Klub Radnych „Samorządni Ziemi Koneckiej” w składzie:
1. Pan Kucharski Zbigniew – Przewodniczący Klubu.
2. Pan Dajer Artur – członek Klubu.
3. Pan Górecki Lucjan – członek Klubu.
4. Pan Hybik Zbigniew – członek Klubu.
5. Pan Kozerawski Marek – członek Klubu.
6. Pan Nowak Andrzej – członek Klubu.
7. Pan Sota Krzysztof – członek Klubu.

 

Klub Radnych „Prawo i Sprawiedliwość” w składzie:
1. Pan Malicki Wiesław – Przewodniczący Klubu.
2. Pan Brzozowicz Mariusz – członek Klubu.
3. Pan Cygankiewicz Karol – członek Klubu.
4. Pani Rozmus Helena – członek Klubu.
5. Pani Samson Ewa – członek Klubu.
6. Pan Słoka Piotr – członek Klubu.

 

Klub Radnych „Porozumienie Samorządowe TKN” w składzie:
1. Pan Cichocki Michał – Przewodniczący Klubu.
2. Pani Galant Barbara – członek Klubu.
3. Pan Kosierkiewicz Andrzej – członek Klubu.
4. Pani Wiśniewska Lidia – członek Klubu.

 

Klub Radnych „Sojusz Lewicy Demokratycznej” w składzie:
1. Pani Regina Maciejczyk – Przewodnicząca Klubu.
2. Pan Zbigniew Kowalczyk – członek Klubu.
3. Pan Pisiałek Paweł – członek Klubu.

 


 

W RADZIE MIEJSKIEJ W KOŃSKICH KADENCJI 2014-2018 FUNKCJONUJE 5 KLUBÓW RADNYCH:

 

I. KLUB RADNYCH „SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ” w składzie:

1. Radny Zbigniew Kucharski – Przewodniczący Klubu.
2. Radna Barbara Zielińska – członek Klubu.
3. Radny Lucjan Górecki – członek Klubu.
4. Radny Zbigniew Hybik – członek Klubu.
5. Radny Artur Dajer – członek Klubu.
6. Radny Mirosław Dudka – członek Klubu.

 

II. KLUB RADNYCH „PLATFORMA OBYWATELSKA” w składzie:

1. Radna Lidia Wiśniewska – Przewodnicząca Klubu.
2. Radna Dorota Borkowska – członek Klubu.
3. Radna Barbara Galant – członek Klubu.
4. Radny Gustaw Słowik – członek Klubu.
5. Radny Krzysztof Grzegorczyk – członek Klubu.

 

III. KLUB RADNYCH „SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ” w składzie:

1. Radna Regina Maciejczyk – Przewodnicząca Klubu.
2. Radna Teresa Wilk – członek Klubu.
3. Radny Paweł Pisiałek – członek Klubu.
4. Radny Zbigniew Kowalczyk – członek Klubu.

 

IV. KLUB RADNYCH „AKTYWNY SAMORZĄD”  w składzie:

1. Radna Beata Stefańczyk – Przewodnicząca Klubu.
2. Radny Andrzej Kosierkiewicz – członek Klubu.
3. Radny Marek Kozerawski – członek Klubu.

 

V. KLUB RADNYCH „PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ” w składzie:

1. Radny Wiesław Malicki – Przewodniczący Klubu.
2. Radna Helena Rozmus – członek Klubu.
3. Radny Karol Cygankiewicz – członek Klubu.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 lutego 2012 20:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Jacek Muszyński
Ilość wyświetleń: 3727
07 grudnia 2018 13:55 Jacek Muszyński - Zmiana treści zakładki.
10 grudnia 2014 14:09 Jacek Muszyński - Zmiana treści zakładki.
06 sierpnia 2014 13:19 Jacek Muszyński - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: IDcom.pl