Miasto i Gmina Końskie

Ogłoszenia o przetargach (2012) zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na „Dostawę artykułów biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta i Gminy w Końskich w 2013 roku”

Ogłoszenia o przetargach

Znak: ZP. RB 271/2/15/2012 Końskie dn. 20.12.2012r. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ na „Dostawę artykułów biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta i Gminy w Końskich w 2013 roku” Zapraszam do złożenia oferty cenowej na...

czytaj więcej o Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na „Dostawę artykułów biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta i Gminy w Końskich w 2013 roku” »

Zaproszenie do złożenia oferty

Ogłoszenia o przetargach

Znak: ZP. RB 271/2/14/2012 Końskie 17.12.2012 ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: “Sporządzanie projektów decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz o warunkach zabudowy, o których mowa w art. 4 ustawy z dnia 27 marca...

czytaj więcej o Zaproszenie do złożenia oferty »

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn. „Modernizacja budynków UMiG w Końskich”

Ogłoszenia o przetargach

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ na Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn. „Modernizacja budynków UMiG w Końskich” Przedmiot zamówienia: Zadanie 1 Pełnienie nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej...

czytaj więcej o Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn. „Modernizacja budynków UMiG w Końskich” »

Zaproszenie do złożenia oferty na: "Wykonanie naklejek informacyjnych dla projektu pn. "E-świętokrzyskie - budowa miejskich sieci światłowodowych jst."

Ogłoszenia o przetargach

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: “Wykonanie naklejek informacyjnych dla projektu pn. „E-świętokrzyskie – budowa miejskich sieci światłowodowych jst.” Zapraszam do złożenia oferty cenowej na wykonanie naklejek informacyjnych dla...

czytaj więcej o Zaproszenie do złożenia oferty na: "Wykonanie naklejek informacyjnych dla projektu pn. "E-świętokrzyskie - budowa miejskich sieci światłowodowych jst." »

Realizacja: IDcom.pl