Miasto i Gmina Końskie

Ogłoszenia o przetargach zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: "Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta”

Ogłoszenia o przetargach

ZP. 271.2.92.2018.EP Końskie 04.06.2018 ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: „Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta” Wykonanie zagospodarowania zieleni w pasie drogi gminnej...

czytaj więcej o ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: "Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta” »

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: Doposażenie placu zabaw na os. 3-go Maja w Końskich poprzez wykonanie nawierzchni syntetycznej.

Ogłoszenia o przetargach

ZP. 271.2.67.2018.EP Końskie 04.06.2018 ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: Doposażenie placu zabaw na os. 3-go Maja w Końskich poprzez wykonanie nawierzchni syntetycznej. Przedmiot zamówienia jest wykonanie nawierzchni syntetycznej...

czytaj więcej o ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: Doposażenie placu zabaw na os. 3-go Maja w Końskich poprzez wykonanie nawierzchni syntetycznej. »

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: „Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta”

Ogłoszenia o przetargach

ZP. 271.2.92.2018.EP Końskie 24.05.2018 ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: „Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta” Wykonanie zagospodarowania zieleni w pasie drogi gminnej...

czytaj więcej o ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY na: „Zagospodarowanie zieleni w pasach drogowych dróg gminnych położonych na terenie miasta” »

Realizacja: IDcom.pl