Miasto i Gmina Końskie

Wyniki rozstrzygniętych przetargów zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Ogłoszenie wyników dot. Budowa drogi gminnej w Nowym Kazanowie w ramach zadania pn:. "Budowa i modernizacja dróg i parkingów gminnych"

Wyniki rozstrzygniętych przetargów

Znak: ZP-271.32/2019/E.P. Końskie 09.10.2019 OGŁOSZENIE dot. Budowa drogi gminnej w Nowym Kazanowie w ramach zadania pn:. "Budowa i modernizacja dróg i parkingów gminnych" Na podstawie art. 92 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych...

czytaj więcej o Ogłoszenie wyników dot. Budowa drogi gminnej w Nowym Kazanowie w ramach zadania pn:. "Budowa i modernizacja dróg i parkingów gminnych" »

Ogłoszenie wyników - „Budowa krytej trybuny na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 13 w Końskich - etap II” (3 zadania)

Wyniki rozstrzygniętych przetargów

Znak: ZP-271/33/2019/E.P. Końskie 09.10.2019 OGŁOSZENIE Zadanie 1 – Budowa krytej trybuny w ramach zadnia pn. „Budowa krytej trybuny na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 13 w Końskich - etap II” Zadanie 2 – Dostawa i montaż...

czytaj więcej o Ogłoszenie wyników - „Budowa krytej trybuny na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 13 w Końskich - etap II” (3 zadania) »

Realizacja: IDcom.pl